Partnerzy

echemax

Witamy na naszej stronie. Znajdziesz tutaj bogaty wybór sprzętu na najwyższym poziomie. Produkty w ofercie dobrane są pod kątem trwałości oraz wygody użytkowania. Oferujemy niezwykle atrakcyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w naszym sklepie.

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

strona producenta

Kands

 

Shoprider

  strona producenta

Z-Tech

 

TOVER

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Tover stał się jednym z głównych producentów autorów rozwiązań w zakresie wykończeń parkietów. Dla firmy od zawsze najważniejsze są jakość (certyfikat UNI EN-ISO 9001:2008), badania i poszukiwanie nowych rozwiązań, nieustanne doskonalenie oraz rozwój produktów innowacyjnych. Dzięki tym staraniom i pracy zespołu pracowników naukowych, skoncentrowanych na opracowaniu i wdrażaniu produktów nowoczesnych, technologicznie przodujących i wysokiej jakości, Tover wyróżnia się doskonałością proponowanych produktów i szeroką gamą profesjonalnych formuł, opracowanych po to, aby sprostać wszelkim wymogom i spełnić oczekiwania w zakresie układania i wykończenia parkietów. W niniejszym katalogu przedstawiono główne produkty firmy Tover. Oprócz nich producent oferuje liczne inne rozwiązania chemiczno-techniczne oraz profesjonalne, wysokiej jakości wyposażenie dla specjalistów tej branży.

strona producenta

SAS

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS od początku swej działalności w 1980 roku, zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. W miarę rozwoju firma zaczęła inwestować w profesjonalne maszyny i rozwój kardy pracowników. Rozwój firmy na miarę nowych warunków gospodarki wolnorynkowej umożliwiło przeniesienie na początku lat 90-tych do obecnej lokalizacji.Dzięki ciągłym inwestycjom prosty sprzęt został zastąpiony najnowocześniejszymi maszynami sterowanymi numerycznie, takimi jak laserowe wykrawarki oraz roboty spawalnicze. Wszystko po to, aby móc konkurować na całym świecie i zdobywać nowe rynki.

strona producenta

FEIDAL

Grupa przedsiębiorstw FEIDAL opracowuje, produkuje i dystrybuuje na cały świat wysokiej jakości systemy farb, lakierów i powłok.Obsługując takie branże jak lakiery przemysłowe, powłoki antykorozyjne oraz farby i wyroby dla budownictwa należymy do większych producentów średniej wielkości w Niemczech.Od 1995 nasz filia w Polsce, w Dąbrowie Górniczej pod szyldem FEIDAL Polska Sp. z o.o. produkuje wodorozcieńczalne farby i środki gruntujące oraz dystrybuuje lakiery przemysłowe oraz farby antykorozyjne.

strona producenta
Top of Page