AktualnościSZKOLENIE KWIECIEN 2010

SZKOLENIE KWIECIEN 2010

18.03.2010

Serdecznie zapraszamy na szkolenie otwarte dla wszystkich parkieciarzy oraz firmy związane z tą branżą dnia: 30-04-2010. w lokalu IMPRESJA w Łańcucie.

Jesteśmy zespołem osób, których łączy jeden wspólny cel – oferowanie szkoleń na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że na coraz bardziej konkurencyjnym rynku sukces osiągają głównie te firmy, które stale podnoszą własne kwalifikacje.
Wierzymy w zarządzanie poprzez wiedzę, dlatego też pomagamy wszystkim zainteresowanym rozwijać swoje kompetencje i umiejętności.  
 
Starannie przygotowujemy programy szkoleniowe, uwzględniając zmieniające się potrzeby rynkowe. Wiemy  jakie wyzwania stawiane są przed parkieciarzami na których spoczywa odpowiedzialność.  Dlatego też przygotowujemy oferty szkoleniowe tak, by jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom.

Współpracujemy z najlepszymi . Są to nie tylko specjaliści w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim praktycy o bogatym doświadczeniu. A ich umiejętność dzielenia się swoją wiedzą to podstawowe kryterium selekcji naszej kadry wykładowców. Liczymy również na wymianę doświadczeniami samych zainteresowanych.

Prosimy o kontakt telefoniczny w celu dokładniejszych informacji,

 
Top of Page